Hakkımızda

Firma Bilgisi

Hakkımızda

Kuruluş 2017;

Boğaziçi Veri Enstitüsü, müşterilerine veri temelli danışmanlık sunmak için geleneksel ve dijital anket araçlarını bir araya getiren bir pazar ve kamuoyu araştırması şirketidir.

Şirketimiz, araştırma ve veri toplama faaliyetleri yanında aynı zamanda araştırma sektörüne çözümler sunan bir yazılım şirketidir.

Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde verileri, klasik ve yenilikçi araştırma yöntemlerini birleştiren bütüncül bir yaklaşımla topluyor, analiz ediyor ve çözüm odaklı somut önerileri sunuyoruz. Boğaziçi Veri Enstitüsü, kamudan özel sektöre, hem yerli hem yabancı müşterilerden oluşan geniş bir portföye hizmet sunmaktadır.

Boğaziçi Veri Enstitüsü, Bureau Veritas tarafından gerçekleştirilen denetim sonrası ISO 20252 (Pazar, Kamuoyu ve Sosyal Araştırma Yönetim Sistemi Standardı) sertifikası alarak uluslararası arenada da kalite güvenceli süreçlere olan bağlılığını kanıtlamıştır.

Neler geliştirdik ve geliştiriyoruz;
Mobil Eye Tracking, Göz Takibi ve Nöropazarlama Araştırması artık çok kolay. Bilgisayar ve mobil cihazlarla izletilen tüm görsel içerikler üzerinde göz takibi ve nöro analiz yapabiliyoruz. Yapılan analiz sonucuna göre anlık platform bağımsız reklam görüntüle uygulamaları gerçekleştire biliyoruz.

Geo-Drone Tracking, Kalabalık caddeler, sokaklar ve mağaza önlerinde müşteri davranışları tespiti.

BoveCRM, Santral sistemleriyle tam entegre CATI Anket yazılımı.

BoveAI, Şirketimiz tarafından toplanan tüm verileri işleyen ve öğrenen bir yapay zeka modülü. Elde edilen veriler doğrultusunda yeni toplanan verilerin doğruluğunu ölçebilen denetim mekanizmamızın bir parçası haline gelen yapay zeka yazılımıdır.

BoveSocial, Sosyal Medya platformlarından sürekli olarak toplanan popüler veya özel anahtar kelimeler doğal dil işleme ve yapay zeka yazılımlarımızla anlamlandırılarak raporlar oluşturulmaktadır.